چه جوری لباس عروس رویایی خودمو پیدا کنم؟!(1)

باغ حلما لباس عروسی, مقاله چه جوری لباس عروس رویایی خودمو پیدا کنم؟!(1)

لباس عروسی مقاله

چه جوری لباس عروس رویایی خودمو پیدا کنم؟!(1)

Posted By admin

چه ازون دسته دخترایی باشید که از ۵ سالگی می دونستید می خواین چه لباس عروسی بپوشید چه اونایی که تا چن روز مونده به عروسی هنوز در موردش فکر نکردید، بهتره با این مطلب همراه بشید تا در مورد انتخاب لباس عروس چند نکته رو بررسی کنیم😉
انتخاب لباس عروس از اون جایی که قراره یکبار اتفاق بیوفته و قبلا تجربه ای ازش نداشتید می تونه فرآیند استرس زایی باشه😣😣؛ ضمن اینکه احتمالا گرون ترین لباسی هست که تا این لحظه از زندگی قراره در موردش تصمیم بگیرید💎💎 دیگه هماهنگیش با لباس داماد و دیگر اجزای مراسم عروسی بماند . . .
جنس پارچه، سبکی آن، قابلیت حرکت در آن-همون رقصیدن خودمون😁- طرح و مدل مناسب فرم بدن همه و همه باید مورد توجه قرار بگیره.
از اون جایی که همه نگاهها در اون شب خاص روی شماست و جزو معدود شبهاییه که همه دقیقا توجه می کنند که چی پوشیدید😄، تلاش شما برای بهترین بودن و بهترین انتخاب رو کردن افزایش میده؛ اما بهترین بودن در نظر شما چی معنا میشه؟!

وقتی صحبت از لباس عروس میشه، همه ی ما تو ذهنمون پیراهنی پرنسسی با دامن بلند پفی توی ذهنمون تصور می کنیم؛ البته این تصور خیلی از واقعیت دور نیست و اکثر لباسهای عروسی از این تم پیروی می کنند؛ در واقع عروس خانومهای کمی وجود دارند که این ریسک را کرده باشند در روز عروسی، پیراهنی با دامن کوتاه یا بدون پف و یا حتی چسبان انتخاب کرده باشند؛ از همین رو، طراحان مد و لباس عروس اصولا با ایجاد تنوع در بالاتنه و طرح ها و نقشهای روی دامن و کم و زیاد کردن چینها و میزان پف، برای افراد با فرمهای بدنی مختلف و سلیقه های گوناگون، لباسهای متناسبی ارائه می دهند.

برای انتخاب بهتر، به چه نکاتی توجه کنم؟
علاقه و سلیقه، فرم بدنی، بودجه و مدت زمانی که در اختیار دارید، تعیین کننده لباس عروس مناسب شماست.

  • علایقتان را با واقعیت محک بزنید!

می تونید در ابتدا با گشت زدن در سایتها و فروشگاه های آنلاین لباس، کمی در مورد آنچه مورد علاقه اتان است، اطلاعات کسب کنید، حتی به چند تا فروشگاه سر بزنید و لباس موردعلاقه اتان را بپوشید؛ گاهی آنچه در تصور ماست با واقعیت متفاوت است؛ برای همه ما بارها پیش آمده که لباسی را که در ذهنمان مناسب می دیدیم در عمل و هنگام پروب، دلزده امان کرده است؛ بنابراین علایقتان را با واقعیت محک بزنید.

ادامه دارد . . .

Written by admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *