چه جوری لباس عروس رویایی خودمو پیدا کنم؟!(2)

باغ حلما لباس عروسی, مقاله چه جوری لباس عروس رویایی خودمو پیدا کنم؟!(2)
چه جوری لباس عروس رویایی خودمو پیدا کنم؟!(2)

لباس عروسی مقاله

چه جوری لباس عروس رویایی خودمو پیدا کنم؟!(2)

Posted By admin

  • در مورد فرم بدنتان اطلاعات کسب کنید

مقالات و مرجع های زیادی در این رابطه نوشته شده اند که با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید به آنها دست پیدا کنید. این کار به شما کمک می کند تا راحت تر تصمیم بگیرید کدام بخش از پیراهن زیباییتان باید شلوغ و کار شده باشد و کدام بخش ساده؛ مثلا برای هیکل توت فرنگی اصولا بالاتنه ساده و دامن براق و کار شده توصیه میشه.

  • فریب زرق و برق تبلیغات برای هزینه بیشتر را نخورید

میزان بودجه با اینکه دایره انتخاب ما را محدود می کند و اجازه نمی دهد به سراغ برخی فروشگاه ها و برندها برویم ولی در واقع نمی تواند مانع انتخاب درست ما شود؛ مدلی که برای شما مناسب است در هر قیمتی پیدا می شود.
گرانترین لباس عروسی از معروفترین برند دنیا، اگر به تن شما ننشیند و مناسب فرم بدنیتان نباشد، هیچ تحسینی به دنبال ندارد؛ پس الزاما بودجه نامحدود، سلیقه نمی آورد😉 تلاش کنید در محدوده ی بودجه خود، با اعتماد به نفس انتخاب کنید و فریب زرق و برق تبلیغات برای هزینه کرد بیشتر را نخورید💪

  • خیلی زود لباستان را انتخاب نکنید!

و در نهایت خیلی زود به سراغ لباس نروید؛ وقتی زمان زیادی تا روز عروسی باقی مانده و شما به سرعت لباستان را تهیه می کنید، این ریسک همیشه وجود دارد که وزن شما در این مدت طولانی تغییر کند و چاقتر یا لاغتر شوید؛ آنوقت علاوه بر هزینه مجدد برای متناسب کردن لباس، ممکن است از انتخاب خود پشیمان شوید😲 در بسیاری از موارد امکان مرجوع کردن لباس قبلی یا هزینه مجدد برای تهیه لباس جدید وجود ندارد. بهترین راه برای دوری از این حالت، برنامه ریزی درست و تهیه لباس در تاریخی نزدیک به زمان عروسی است_البته نه خیلی نزدیک که به دلیل کمبود وقت، ناچار شوید از برخی تزئینات و ریزه کاریهای کار چشم بپوشید تا لباس برای روز عروسی آماده شود!

Written by admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *